Sıkça Sorulan Sorular

TR-sikca-sorulan-sorular-metin-akin-metal

METİN AKIN METAL olarak, en üst düzeyde müşteri memnuniyeti  sunabilmek için satış öncesi destek hizmetlni sunmaktayız. Doğru ürün seçiminize yardımcı olmak ve projelerinizin en etkili şekilde ilerlemesine destek olmak için güler yüzlü ve alanında uzman bir satış ekibimiz bulunmaktadır. İhtiyaçlarınıza uygun ürün seçimi ve diğer konular için hemen şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Satış öncesi destek ve danışmanlık hizmetlerimizle en iyi deneyimi sunmayı amaçlıyoruz. İhtiyaçlarınıza uygun ürün seçimi ve diğer tüm taleplerinizi aşağıdaki süreçler doğrultusunda gerçekleştirmekteyiz. 

İhtiyaç Analizi: Danışmanlı hizmetleriyle ilk temasınızda, uzman satış ekibimizin  güler yüzlü ve çözüm odaklı yaklaşımıyla karşılaşacaksınız. Satış ekibimiz, taleplerinizi dikkatle dinleyerek ihtiyaç analizi yapar. böylece isteklerinize ve  projelerinize göre size memnuniyetle çözüm sunmaya çalışırız.

Ürün Seçimi ve Öneri: Elde edilen bilgiler çerçevesinde, taleplerinize  uygun endüstri ekipmanlarımız konusunda bilgilendrildikten sonra seçim konusunda kararınızı öğreniriz. 

Teklif ve Fiyatlandırma: Seçiminiz doğrultusunda size  özel teklifler sunarız ve programlarımızı şeffaf bir şekilde iletişim kurarak paylaşırız.

Proje Yönetimi ve Destek: Sipariş sürecinin öncesinde ve sonrasında, güvenilir proje yönetimi ve teknik destek süreçlerine her zaman yardımcı olmaya çalışırız.

 

 

METİN AKIN METAL olarak sadece ürün satışıyla kalmaz; aynı zamanda güvenilir uzun vadeli bir işbirliği ve tatmin edici bir kullanıcı deneyimi sunmak taahhüdünde de bulunuyoruz. Bu bağlamda, satış sonrası destek hizmetlerine büyük önem veriyoruz.

Kullanım Eğitimi:

Ürünlerimizin doğru ve verimli bir şekilde kullanılabilmesi için ekibinize özel kullanım bilgisi eğitimleri düzenliyoruz. Bu, ürünlerden maksimum fayda sağlamanızı sağlar.

Teknik Destek:

Ürünlerimizle ilgili herhangi bir teknik sorun yaşadığınızda, uzman teknik destek ekibimiz size yardımcı olacaktır. Sorularınızı ve sorunlarınızı çözmek adına her zaman yanınızdayız.


Yedek Parça Temini:

Ürünlerimizin uzun süreli bakımını desteklemek amacıyla, verilerin yedek parçalarını sağlama konusunda size yardımcı olabilir. Hızlı ve etkili bir şekilde yedek parça taleplerinizi karşılıyoruz.


Bakım ve Onarım Hizmetleri:

Ürünlerimizin düzenli bakımını yaparak performanslarınızı en üst seviyede tutmanıza yardımcı olursunuz. Ayrıca arıza durumlarında hızlı bir şekilde müdahale ederek onarım hizmetleri sunuyoruz.

Güncelleme ve İyileştirmeler:

Ürünlerimizi sürekli olarak güncelliyor ve iyileştiriyoruz. Yeni özellikler, yazılım güncellemeleri veya performans artırıcı değişiklikler konusunda sizi bilgilendiriyoruz ve gerekirse bu güncellemeleri  güncelleniyoruz.


Memnuniyet Anketleri ve Geri Bildirimler:

Müşteri memnuniyeti bizim için parlaklıktır. Satış sonrasında destek hizmetlerinin değerlendirilmesi amacıyla düzenli olarak memnuniyet anketleri düzenliyor ve müşteri geri bildirimlerini önemsiyoruz.


7/24 İletişim Kanalları:

Acil durumlar veya herhangi bir sorun olması halinde  7/24 açık iletişim kanallarımız bulunmaktadır.Hızlı ve etkili destek sağlamak için her zaman hazırız.

Garanti Politikası:

Ürünlerimiz genellikle belirli bir garanti süresi içerir. Garanti kapsamında olası sorunların çözümü için hızlı ve etkili bir şekilde hareket eder, güvenilir güven veren bir garanti poliçesi sunarız.

Özel Çözümler ve Projeler:

Müşterilerimizin özel ürünlerine yönelik projelerde ve çözümlerde esnekliğini gösteriyoruz. Özel imalatlar, değişiklikler veya özel ayrıntılar için size danışmanlık hizmeti sunuyoruz.


Web Tabanlı Müşteri Hizmetleri:

Web sitelerinde bulunan müşteri hizmetleri platformu üzerinden kolayca bize ulaşabilir, dağıtı iletebilir ve çeşitli seçenekleri destekleyebilirsiniz. Ayrıca, SIK SORULAN SORULAR  bölümü ve kullanım kılavuzları ile kendi çözümünüzü bulabilirsiniz.


Sürdürülebilirlik ve Geri Dönüşüm:

Ürünlerimizin sürdürülebilir ve çevre dostu olmasına önem veriyoruz. Geri dönüşüm programlarımız ile kullanılan, doğru bir şekilde muhafaza edilmesi ve geri dönüştürülmesini sağlayan programlardır.


Müşteri İlişkileri Yönetimi:

Müşterimizin  sürekli adına müşteri ilişkileri yönetimine önem veriyoruz. Sizleri dinleyerek, geri bildirimlere odaklanarak ve sizlere özel çözümler sunarak güçlü bir iş dağılımını hedefliyoruz.


Mobil Uygulamalar ve Diğer Dijital Araçlar:

Daha iyi finansal koruma kullanarak, daha iyi hizmet sunmak için mobil uygulamalar ve diğer dijital araçlar seçeneklerimizle kalıcı çözümler sunuyoruz. Bu sayede hızlı ve pratik çözümler sunarak işlemlerinizi kolaylaştırıyoruz.

Sosyal Medya Platformları:

Sosyal medya plaformlarımızla her türlü bilgi, belge, resim, video, infografik vb. yayınlarımızla sürekli eğitici bilgilendrimeler yapıyoruz.


Eğitim ve Bilgilendirme Materyalleri:

Ürünlerimizin doğru kullanımı ve bakım ile ilgili bilgilendirme bilgileri, kılavuzlar ve eğitim videoları sunulmaktadır. Bu kaynaklar, kullanıcılarımızın maliyetlerini en iyi şekilde kullanmalarına yardımcı olur.


Topluluk Oluşturma ve Etkileşim:

Sektörümüzle ilgili topluluklar oluşturur, deneyimlerinizi paylaşmanızı ve birbirinizden öğrenmenizi sağlarız. Forumlar, web seminerleri ve etkileşimli platformlar aracılığıyla bir araya gelerek bilgi alışverişi sağlayacağız.


METİN AKIN METAL olarak müşteri odaklılık politikamızı en üst düzeyde tutabilmek adına sürekli olarak kendimizi geliştiriyor, kapsamlı bir destek ve hizmet yelpazesi sunmaya odaklanıyoruz.

 

Doğrudan Üreticiden Satış:

Sektörün lideri konumunda faaliyet gösteren METİN AKIN METAL,  doğrudan kendi üretimiyle müşterilerine  daha ekonomik ve hızlı bir alışveriş deneyimi sunmaktadır. 

Uzmanlık ve Tecrübe:

METİN AKIN METAL, endüstri ekipmanları üretiminde alanında uzun yıllara dayanan bir tecrübeye sahiptir. Uzman mühendisler ve teknisyenler tarafından ürünler üretilmekte, sektördeki en son teknolojiye uygun olarak ürünler tasarlanmaktadır.

Yüksek Kalite:

Ürünlerimiz, endüstri standartlarında, yüksek kalitede ve  en son teknolojiyle  üretilmektedir. Dayanıklılığı ve sağlamlığıyla öne çıkan ürünlerimiz, işinize çok büyük katkılar sağlayacak ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde  özenle  tasarlanmıştır. Estetik ve fonksiyonellik bir araya getirilerek tasarlanan ürünlerimiz, iş yerlerinizi profesyonel görünüme kavuşturacak. 

En Uygun Fiyat Garantisi:

En uygun fiyat politikamız, kaliteden ödün vermeden ekonomik çözüm sunma amacını taşır. Her bütçeye hitap eden çözümlerimizle,müşterilerimiz,  yüksek kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla bizden  temin edebilirler.

Geniş Ürün Yelpazesi:

METİN AKIN METAL, çeşitli endüstriyel ihtiyaçlara yönelik geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.En son teknolojiyle donatılan tesisimiz; farklı ihtiyaçlara uygun endüstri ekipmanlarını üreterek  seçkin müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Farklı boyutlarda, özelliklerde ve özelliklerdeki çalışma tezgahı seçeneklerimizle  daha fazla seçenek sunarak sektörün en gözde markası olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Araç içi donanımlardan başlayarak, profil çalışma tezgahları, genel çalışma tezgahları, modüler ve monoblok tezgahlar, elektrikçi ve elektronikçi tezgahları, takım arabaları, çekmece kesonları, malzeme dolapları, mors tutucu dolapları, bilgisayar ve operatör dolapları gibi çeşitli tezgah ve ekipman modelleri üretmektedir. Ayrıca özel imalatlar, savunma sanayi ürünleri, otomotiv, enerji, ayrıntılar, tekstil, gıda sektörleri için tasarlanmış özel tezgahlar da ürün yelpazesini zenginleştirmektedir. Toplu taşıma bakım garajları, üniversiteler, kimya laboratuvarları, denizcilik sektörü, metal işleme fabrikaları gibi farklı sektörlere özgü çalışma tezgahları da firma tarafından üretilen ürünler arasında yer almaktadır.

Güler Yüzlü Müşteri Hizmetleri:

Firmanızın müşteri hizmetleri ekibi her zaman yardımcı olmaya hazırdır. Sipariş, ürün ayrıntıları veya başka herhangi bir konuda bilgi almak için müşteri temsilcilerinizle her zaman  iletişim kurabilmek mümkündür. METİN AKIN METAL olarak müşteri odaklı politikamızla müşterilerimizin her türlü sorununa  en uygun çözüm için  yardımcı olur.

Garanti ve İade Politikası:

Endüstri ekipmanlarımız için sunduğumuz garanti koşulları ve politikalarımızı açık bir şekilde ifade etmekteyiz. Müşterilerimize ürünlerimizle ilgili tam güvence sağlamaktayız.

Satış Destek Ekibi:

Uzman satış ekbimiz,  ürün ve hizmetlerimiz konusunda geniş bir bilgiye sahiptir. Onlardan en doğru ve kapsamlı bilgiler elde edebilirsiniz ve  en uygun çözümleri sunabilmek için her türlü destek alabilrisniz.

Mutlu Müşteriler:

Daha önceki müşterilerinizin deneyimlerini öğrenmek için referanslarımıza müşteri yorumlarına ve müşteri memnuyet anketlerimizin istatistiklerine bakabilrsiniz. Geri bildirimler, potansiyel ürünlerinizin ve hizmetinizin kalitesi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Özel Tasarım ve Özelleştirme Hizmetleri:

Müşterilerimizin özel ihtiyaçlarını karşılamak adına standart üretimlerimizin haricinde her türlü  özel tasarım ve kişiselleştirme hizmetlerimizle açık arayla fark yaratıyoruz. Müşterilerimize taleplerine uygun çözümler sunarak hayalindeki ürünleri üreterek  onlara eşsiz bir müşteri deneyimi sunmaktayız.

Sürdürülebilirlik ve Çevre Duyarlılığı:

Ürünlerimiz, çevre dostu  ve sürdürülebilir üretim yöntemlerine göre üretilmektedir. Her faaliyet alanımızda çevreye duyarlı bir duruş sergilemekteyiz. Geri dönüşüme uygun teknolojilerin kullanılması veya enerji tasarrufu için inovatik çalışmalar yürütmekteyiz.

Kullanım Alanları ve Çeşitleri:

ETİN AKIN METAL olarak her sektörünihtiyacına uygun endüstri ekipmanları üretmek için faaliyet alanlarımızı genişletiyoruz. Farklı ihtiyaçlara yönelik çeşitli modeller ve  güvenilir özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz.

Renk ve Tasarım Seçenekleri:

Endüstri ekipmanlarımız, yalnızca dayanıklılıklarıyla değil, aynı zamanda estetik tasarımları ve farklı renk seçenekleriyle dikkat çekmektedir. İş yerinizin dekorasyonuna uygun renk ve tasarımları seçme şansı sunarak, çalışma tezgahlarımız fonksiyonellikleriyle birlikte mekana estetik sağlar.

Montaj ve Kurulum Hizmetleri:

Ürünlerimizin içeriğini hazır bir şekilde sunuyoruz. Ayrıca, talep edene yönelik montaj ve kurulum hizmetleri konusunda da destek sunmaktayız.. Bu sayede, çürünlerimizi hızlı, güvenli ve kolay bir şekilde kurulumlarını gerçekleştirmekteyiz.

Projeye Özel Çözümler:

Projelerinizi tam isteğinize uygun gerçekleştirmek için özel çözümler üretiyoruz. Farklı ölçüler, özel raf düzenlemeleri veya kilit sistemleri gibi taleplere uygun çözümler sunuyoruz.

 

METİN AKIN METAL olarak, müşterilerimizin talebine uygun özel tasarım, özel özellikler, işbirliği ve danışmanlık ve esnek üretim çözümleri sunma konusunda büyük bir özveriyle çalışıyoruz.

İşte size sunduğumuz özel çözümler:

Özel Tasarım:
Hizmetlerimizin iş hizmetlerine ve uygun çözümler sunmak adına profesyonel tasarım ekibimiz, özel projeler ele almak ve özel tanıtım için hazır. Her müşterimizle bire bir şekilde, onların özel taleplerini dinliyoruz, sorunlarını anlıyoruz ve sorunlarına uygun tasarım geliştirmeye odaklanıyoruz.

Özel Özellikler:
Ürünlerimizi taleplerine uygun şekilde özelleştirebiliyoruz. Örneğin, özel işleme kapasiteleri, ek lambalar veya endüstri spesifik özelliklerine uygun özellikler seçenekleriniz vardır. Bu, onların iş süreçlerini daha verimli hale getirmelerine ve rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı olabilir.

İşbirliği ve Danışmanlık:
Tüm süreçlerimizde müşterimizle sıkı bir işbirliği içinde çalışıyoruz. İhtiyaçlarına tam olarak erişilebilir ve sürekli iletişim halinde en iyi çözümü sunmak için çaba sarfediyoruz. Ayrıca, özel projelerde danışmanlık hizmetleri sunarak, en iyi sonuçların elde etmelerine yardımcı oluyoruz.

Esnek Üretim Süreçleri:
Üretimimizde esneklik, müşteri taleplerine hızlı ve etkili bir şekilde yanıt verebilmemizi sağlar. Bu, özel tasarım ve özelliklerin mümkün olan en kısa sürede hayata geçirilmesini sağlar.

METİN AKIN METAL olarak, müşteri çapındaki ön planda kullanım ve her müşterimizin özel ihtiyaçlarını karşılamak için özel çözümler sunma konusundaki taahhüdümüzü sürdürüyoruz. Bizimle sözleşmelerinizi değiştirmek, size özel çözümlerimizden nasıl yararlanabileceğinizi öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz.

METİN AKIN METAL olarak üretim süreçlerini  Sipariş Takip Sistemi'ndeki bilgilere doğrultusunda takip etmekteyiz.   Siparişinizi takip etmede   aşağıdaki yönergeleri izleyebilirsiniz:

Müşteri Hizmetleri İle İletişim:
Siparişinizle ilgili herhangi bir sorunuz veya özel bir talebiniz varsa, 444 25 46 (AKIN) arayarak müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri Hizmetlerimiz, siparişinizin durumu hakkında detaylı bilgi sağlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Web Canlı Destek:
Web sitemizin sağ alt köşesinde yer alan Web Canlı Destek butonuna tıklayarak web üzerinde 7/24 saat her türlü bilgi, istek, dilek ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Uzaktan Erişim:
İşlevsel ve basit kurulumu olan uzaktan bağlantı programlarımızla uzaktan cihazınıza bağlanarak sorularınıza yanıt verebiliriz.

Müşteri Takip Sistemi:
Satış ekibimizle  iletişime geçerek veritabanımızda yer alan Müşteri Cari Hesabı'nızdan sipariş geçmişinizi ve güncel bilgilerinizi detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. 

E-Posta Bildirimleri:
Siparişinizin her aşamada e-posta bildirimleri dağıtılır. Siparişinizi verdikten sonra, siparişiniz onaylandığında, kargoya verildiğinde ve teslimat aşamasındayken size bildirimler gönderilir. Bu e-posta bildirimleri aracılığıyla güncel durumu takip edebilirsiniz.

SMS Bildirimi:
Sipariş işlemlerini telefon üzerinden gelen SMS'lerinizle takip edebilrisiniz. Projenizin hazırlık, planlama, uygulama ve değerlendrime gibi tüm süreçler anlık olarak SMS ile bildirilecektir.

Mail Ticket:
Müşterilerimiz sipariş takip bilgisi için info@akinmetal.com   webmailimize mesajlarını ileterek, destek talebi oluşturabilirler. Müşteri hizmetleri birimindeki temsilcilerimiz, müşterilerimizin destek taleplerine yanıt vererek çözüm konusunda  etkileşim halinde olurlar.

Sosyal Medya Takibi:
Kampanya fırsatlarına, ürün modellerine ve  en güncel bilgilere ulaşmak için firmamızın resmi sosyal medya hesaplarını takip edebilrsiniz. 

Temsilci Ziyareti:
Talebinizin durumuna göre, saha çalışmaları yapan taşınabilir bir temsilcimizi bulunduğunuz lokasyona yönlendirebiliriz. Temsilcimiz,  ilgili ayrıntıları paylaşacak ve her konuda size yardımcı olacaktır.

Bize Bekleriz:
Bulunduğunuz yerdeki en yakın mağazamıza gelebilir  ve satış ekibimizle kahve eşliğinde siparişinizin detaylarını konuşabilirsiniz.

Bu adımları takip ederek, sadece siparişinizle ilgili değil; herhangi bir konuda da  daha fazla bilgi alabilir veya taleplerinizi iletebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti bizim için gizlidir ve sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için buradayız.

Ürünlerin kullanıcı dostu tasarımlara sahiptir, Ancak kurulum süreci hakkında daha fazla bilgi almak için montaj kılavuzlarımızı inceleyebilir veya müşteri hizmetlerinden destek talebinde bulunabilirsiniz.

 

Ürünlerimizin uzun ömürlü ve etkin bir şekilde kullanılabilmesi için düzenli bakım ve temizlik önemlidir. Aşağıda METİN AKIN METAL nemlendirici bakım ve temizlik için teknik talimatları bulabilirsiniz:

Temizlik Malzemeleri Seçimi:
Ürünlerimizi temizlerken aşındırıcı temizliklerden kaçının. Yumuşak bir bez veya sünger kullanarak temizlik yapın.

Kimyasal Temizlik Maddeleri:
Kimyasal temizlik maddeleri kullanmadan önce, ürünün üzerindeki etiketi ve kullanım talimatlarını inceleyin. Ürün malzemelerine zarar verebilecek asitli veya alkalik temizlik özelliklerinden kaçının.


Pas Önleme:
Metal ürünlerinde paslanmasınıönlemek için düzenli olarak ürünün yüzeyini temizleyin ve kuru tutun. Su bağlantısından yoksun ve ürünleri nemli ortamda bırakmayınız.


Elektrikli Ürünlerin Bakımı:
Elektrikli cihazın bakımını yapmadan önce, cihazın fişini prizden çekin. Daha sonra elektriğin temiz ve kuru olduğundan emin olun. Toz birikintilerinin düzenli olarak temizliğini yapın.

Montaj Noktalarının Kontrolü:
Ürünlerimizin montaj noktalarını düzenli olarak kontrol edin. İç vidaları sıkın ve yapı parçaları düzeltilir. Montaj talimatlarına uygun olarak ürüne monte edildiğinden emin olun.


Yağlama:;
Hareketli parçalara sahip ürünlerde, ürünleri yağlama yapın. Ancak yağlama özelliklerini doğru ürün ve parça için kullanın ve aşırı yağlama yapmaktan kaçının.

Dirençli Kaplamaların Bakımı:
Ürünlerimizde kullanılan özel kaplamaların bakım talimatlarına uyun. Kimyasal temizlikten kaçının ve sadece önerilen temizlik malzemelerini kullanın.

Sık Kullanılan Yerlerin Kontrolü:
Ürünlerin sık kullanılan bölgelerini düzenli olarak kontrol edin. Aşınma veya hasar gören parçalar iyileştirildi ve gerekirse teknik destek alın.


Güvenlik Talimatları:
Elektrikli ürünlerle kullanırken güvenlik talimatlarına dikkat edin. Güç devrelerini kapatmadan önce bakım ve temizlik işlemlerini gerçekleştirmeyin.

Bakım Önlemleri:
Bakım sırasında ürünle ilgili tüm güvenlik önlemlerine dikkat edin. Elektrikli ürünlerle çalışırken özellikle elektrik kesintisi ve şok risklerini en aza indirmek için özel güvenlik talimatlarına uygun davranın.


Temizlik Sıklığı:
Ürünlerin temizlik özellikleri, kullanım oranlarına ve belirtilerine bağlı olarak belirlenir. Düzenli olarak temizlik yaparak, zararlı estetik ve fonksiyonel özelliklerin korunmasını sağlarsınız.

Koruyucu Kaplamaların Yeniden Uygulanması:
Özellikle dış mekanlarda kullanılan ürünlerde, koruyucu kaplamaların aşınabileceğini unutmayın. Program, üretici tarafından önerilen koruyucu kaplamaları düzenli aralıklarla düzenler.


Isıya ve Nem Değişimlerine Dikkat:
Ürünlerin faaliyet gösterdiği ortamdaki ani sıcaklık ve nem değişimlerine karşı dikkatli olun. Özellikle metal ürünlerde bu değişimler malzemeler üzerinde etkili olabilir.


Elektrikli Bağlantıların Kontrolü:
Elektrikli ürünlerde kullanılan kabloların ve bağlantıların düzenli aralıklarla kontrol edilmesi önemlidir. Hasar görmüş veya aşınmış kablolar değiştirilmelidir.

Ürün Uyumluluğu ve Değişiklikler:

Ürünlerin orijinal tasarımına uygunluk özelliği olmalıdır. Herhangi bir değişiklik yapılırsa, üretici tarafından değiştirilirken, güvenlik ve performans analizleri sağlanır.


Yedek Parça Temini:
Ürünlerinizi uzun süreli kullanım için, yedek parçaların temini hakkında bilgi alın. Özellikle aşınabilir aralıkların düzenli olarak kontrol edilmesi ve değiştirilmesi önemlidir.


Ürün Depolama Koşulları:
Ürünlerin uzun süre kullanılmayacağı, uygun saklama koşullarına dikkat edin. Kuru, serin ve temiz bir ortam, kırılmaz uzun ömürlülük ve miktarını artırabilir.


Hız Kontrolü:
Programlanan ürünlerde, düzenli bakım ve yağlama işlemleriyle sesin çıkması kontrol altında tutun. Çalışma ortamındaki aşırı gürültü, çalışanların sağlığı üzerinde olumsuz etkiler yaratabilir.

 

Profesyonel Bakım:
Karmaşık bakım işlemleri veya arızalar durumunda, yetkili servis ekibimizden yardım alınır. Ürünlerin doğru ve güvenli bir şekilde bakımını yapabilmek için teknik destek önemlidir.

Eğitim ve Bilinçlendirme:
Personelinize uygun olmayan doğru bakım ve temizlik yöntemleri konusunda düzenli eğitimler alın. Bilinçli kullanım, ürünün  daha uzun ömürlü olmasını sağlar.


Bu talimatlar, METİN AKIN METAL'in uzun ömürlü ve güvenli bir şekilde kullanılması için teknik rehber niteliğindedir. Ürünün birlikte verilen kullanım kılavuzlarını düzenli incelemeniz ve üretici tarafından sağlanan özel talimatlara uyulması önemlidir.

Bu talimatlar, ürünlerin uzun ömürlü ve güvenli bir şekilde sınıflandırılmasını sağlamak için genel bir rehberdir. Ürün için özel bakım talimatları ürün raporlarında bulunabilir; Bu nedenle, ürünle birlikte verilen kılavuzların ayrıntılarını incelemeniz önemlidir.

 

METİN AKIN METAL Garanti Politikası:

METİN AKIN METAL olarak, tüm hizmetlerimizde müşterimizle olan bağımızı müşteri odaklı ve üst düzeyde tutmayı taahhüt ediyoruz. Ürünlerimizin kalitesine olan güvenimizi yansıtan bir parça olarak, sunduğumuz garanti süresiyle ilgili olarak şunları söyleyebiliriz:

Garanti Kapsamı:
Garanti süresi boyunca, ürünlerimizin üretim kaynaklı herhangi bir arıza veya hata durumunda, tamir veya değiştirme hizmeti sunulmaktadır. Ancak garanti kapsamının ürün tipi ve kullanım şartlarına bağlı olarak değişebilir. Detaylı bilgiler için lütfen garanti belgemizdeki detayları inceleyiniz.

Ürün Süresi:
Sunduğumuz tüm metal işleme tezgahları için standart garanti süresimiz [İki Yıl ]'dir. Bu süre boyunca, ürünlerin malzeme ve işçilik hatalarına karşı kapsamlı bir koruma altında olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Müşteri Desteği:
Garanti süresi sona erdikten sonra bile, METİN AKIN METAL olarak kaliteli hizmet sunmaya devam ediyoruz. Satış sonrası destek ekibimiz, teknik danışmanlık ve yedek parça temini gibi size yardımcı olmak üzere her zaman hazır bulunmaktadır.

METİN AKIN METAL olarak garantimizi sürekli olarak depolamaya ve müşteri geri bildirimlerini değerlendirmeye büyük önem veriyoruz.

Herhangi bir sorunuz veya ek bilgi talebiniz için, aşağıda yer alan iletişim bilgilerimiz  üzerinden bize ulaşmaktan çekinmeyin. METİN AKIN METAL olarak sizlere en iyi hizmeti sunmaktan memnuniyet duyarız.

İletişim Bilgilerimiz:
 
Telefon : 444 25 46 
Fax : +90 216 561 20 33
Email : info@akinmetal.com

Merve Mah. Necip Fazıl Cad. No:2 Sancaktepe / İSTANBUL

 

Ürün iadesi veya değişim işlemleri ile ilgili politikamızın detayları için lütfen iade ve değişim politikamızı web sayfamızdan inceleyin veya müşteri hizmetleriyle iletişime geçin.