Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı

 

     Değerli Ziyaretçilerimiz,

     Endüstriyel ekipmanları üretiminde uzun yıllar boyunca edindiğimiz deneyim ve birikimimizle sizlere hizmet sunmanın onurunu yaşıyoruz. Sektörümüzle ilgili gelişmeleri yakından takip ediyor ve her geçen gün daha iyiye gitme yolunda ilerliyoruz. Bu nedenle sizlere sunduğumuz ürün ve hizmetin sürekli olarak iyileştirilmesine odaklanıyoruz.

     Ürün yelpazemiz; araç içi donanımlardan profil çalışma tezgahlarına, malzeme dolaplarından takım arabalarına, bilgisayar dolaplarından avadanlık stantlarına, taşıma ekipmanlarından raf sistemlerine kadar hem standart hem de özel üretimlerimizle sektörün öncüsü olmaya ve sektöre yön vermeye devam ediyoruz.

     Sektörel çözümlerimiz; otomotiv, enerji, havacılık, tekstil, gıda, kimya, denizcilik, savunma sanayi, eğitim, sağlık, ulaşım vb... birçok alana hitap ediyoruz. Yarım asırlık tecrübemiz, profesyonel kadromuz ve en son teknolojiyle donatılmış üretim tesislerimizle, sizlere güvenilir ve iyi hizmet sunmak için tüm var gücümüzle çalışıyoruz.

     Temel değerlerimiz; gelişime açıklık, kalite odaklılık , yenilikçilik, sosyal sorumluluk, müşteri memnuniyeti ve profesyonellik üzerine kuruludur. Bu değerler doğrultusunda sizlere en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak üretimlerimizi iyileştiriyor ve çok fonksiyonlu yeni ürünler geliştiriyoruz.
Yaygın bayi ağımızla Türkiye'nin her yerine ve yurtdışına ürün sunma yeteneğimizle bir dünya markası olma yolunda hızla ilerliyoruz. Yıllar içinde edindiğimiz deneyimler ve çözümler sayesinde, farklı sektörlerin ihtiyaçlarına uygun özelleştirilmiş çözümler sunabiliyoruz.

     Ürünlerimizi sadece yüksek kalite ve dağıtımla sınırlamıyoruz, aynı zamanda tasarıma ve estetiğe de büyük önem veriyoruz. Renk seçenekleri ve tasarım çeşitliliği ile her türlü talebe cevap verebiliyoruz.

     METİN AKIN METAL olarak; sadece işlevsel ürünlerimizle değil, aynı zamanda müşteriye yönelik yaklaşımımızla da fark yaratmayı hedefliyoruz. İhtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verebilmek için satış öncesi, satış anı ve satış sonrasındaki tüm süreçlerimizde her türlü istek, dilek ve şikayetlerinize güler yüzlü hizmet anlayışımızla memnuniyetle çözümler üreterek her zaman yanınızda olmaya çalışıyoruz.

     Bizi biz yapan ve bizi diğerlerinden açık arayla ayıran temel farkımız; yüksek kalitede üretim, her ihtiyaca uygun özel çözüm ve sınırsız müşteri memnuiyetimizle sektörün lideri konumundayız.

     "İnsanların en hayırlısı, insanlara en fazla hizmet edendir" düsturu ile çıktığımız bu kutlu yolda, tevazu, samimiyet, gayret ve güven anlayışı ile tüm var gücümüzle sizler hizmet ettik ve yine aynı değer ve duruşumuzla yolumuza devam ediyoruz.

     Bugüne kadar olduğu gibi yüksek nitelikli insan kaynağımız, ortaya koyduğumuz yenilikçi çözümlerimiz, sosyal sorumluluk ve sürdürülebilirlik odaklı projelere yaptığımız yatırımlarla yarattığımız değeri paydaşlarımızla paylaşmayı sürdüreceğiz.

     Her zaman olduğu gibi tüm güç şartlara rağmen yüksek motivasyon göstererek kesintisiz olarak hizmetimizi ülkenin en uç noktalarına taşımamızda pay sahibi olan şirketimiz çalışanlarına, daimi desteklerini hissettiğimiz hissedarlarımıza, kıymetli iş ortaklarımıza ve tüm paydaşlarımıza bu vesileyle teşekkürlerimi sunuyorum.
Saygılarımla...


Metin AKIN
METİN AKIN METAL
Yönetim Kurulu Başkanı